Reklam Alanı

LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur?

LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur?

LSD (Lyserg Saure Diethylamide) ilk defa 1938'de sentetik olarak elde edilmiş, sonra çavdar mahmuzu taneciklerinden doğal olarak bulunmuştur. LSD'nin sinir sistemince emilmesi hızlıdır ve kişi sırasıyla, üç değişik etki duyar. Bu etkiler:

1-) Kalp atışının hızlanması, atardamar basıncının yükselmesi, sindirim bozuklukları

2-) Algılama etkileri: görsel ve işitsel belirtliler

3-) Ruhsal etkiler: Zaman kavramının bozulması, düşünce akışında bozukluklar, uyanıkken düş görme hali, kişillik kaybı duygusu. Şiddetli değişmmeler, kendilerine ya da başkalarına saldırganlık hali... (1)

LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?
Sağ tarafta LSD'nin hap çeşitlerini görmekteyken, sol tarafta sıvı haldeki örneklerini görmekteyizLSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?
Abd-Orlando'da paketlenmiş halde bulunan LSD çeşitleri
Sovyetler Birliği'nin 1951 yılında, zihin kontrol çalışmalarında kullanmak üzere Sandoz firmasından yaklaşık 50 milyon doz LSD-25 satın aldığı öğrenilmiştir. '' Usaintic raporu -1951 '' (2)  LSD adlı uyuşturucu madde zihin kontrol deneylerinde ve hatta bazı önemli insanların sorgusunda bile kullanılarak sakladıkları gizli bilgileri öğrenme adına yasal olmasa da, zamanında hem Sovyet Rusya'nın istihbaratı KGB, hem de Amerika'nın istihbaratı CIA tarafından çokça uygulanmıştır. Bu maddeyi alan ve elektromanyetik dalgalarla zihin kontrolüne maruz kalan insanları, intihar bile ettirebilirsiniz.

1940'ların sonu ile 1950'lerin başlarında Sovyetler Birliği, Çin ve diğer Komünist blok oluşturan ülkelerden gelen tehditler dikkat çekmiştir. Bu güçler tarafından kimyasal ve biyolojik madde kullanımı ABD'yi kaygılandırıyordu. Düşman güçler tarafından bu maddelerin kullanıldığı inancı ve bu doğrultuda gelen istihbaratlar sonucunda, biyolojik ve kimyasal maddelerin araştırılması amaçlı bir savunma programının oluşturulmasına karar verilmiştir. 22 Ekim 1953'te, '' Artıchoke konferansı '' CIA çalışmaları için düzenlenmiş ve bu konferansta LSD-25 üzerinde durulmuştur. (3)

LSD Etkisinde, Saat Saat Aynada Gördüğü Yansımasının Resmini Yapan Kız

whatafinethrowaway isimli Reddit kullanıcısı arkadaşı ile ilginç bir deney yapmış. Halüsinatif özellikleri ile bilinen LSD uyuşturucusunu kullanan arkadaşı sürekli aynada kendisini nasıl gördüğünü çizmiş ve düşüncelerini paylaşmış..

İşte sırasıyla ve saat saat çizimleri...


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?

LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


LSD-25 nedir ? Bir tür uyuşturucu mudur ?


Son çiziminde uyuşturucunun etkisinin yavaş yavaş geçtiği görülüyor.(4)  İşte eşref-i mahluk olarak yaratılan, yani yaratılanların en şereflisi olan insanı, uyuşturucunun düşürdüğü durumlar. Dilerseniz birde LSD'nin hayvanlar üzerindeki etkisine bakalım ve LSD nasıl birşeymiş, daha iyi farkına varalım.


İşte LSD'nin yılan üzerindeki etkisi...
LSD verilmiş kedinin aşırı reaksiyonları, kedinin gözbebeklerine dikkat 
Sonuç olarak şunu belirtmeliyiz ki, bu paylaşımdaki amacımız, bu uyuşturucu maddesini özendirmek amaçlı değil, tam tersine bu çok tehlikeli ve insanı rezil durumlara düşüren LSD'den uzak durulması konusunda uyarı amacıyla hazırlanmıştır.


Dipnotlar
_____________________________________________

1- Ömer Özkaya, Zihin Kontrol, Pegasus Yayınları, 6.baskı Syf: 209
2- a.g.e syf: 169
3- a.g.e syf: 169
4- http://onedio.com 

1 yorum:

 1. Lsd kullanmasak neyse diyeceğiz , bu kadar abartılı korkulacak bir şey değil
  ben her saniyesini defalarca yaşadım:
  LSD ilk alındığından 1 saat sonra sebepsiz gülmeler , özgürlük ve rahatlık hissi, dış dünyayı aşırı komik bulmalarla başlar..
  sonra yavaş yavaş şeytan beyninize iner dünyayı silik silik gibi görürsünüz adım attığınızda yeri basmıyorsunuzdur adeta
  3. evre vagonun raydan çıktığı olaydır dann diye bi' sesle zirveye girersiniz etrafınızda her şey aynı hareketleri tekrarlayarak dans ediyordur adeta dünya bi' lunaparka döner ve acaip komik şeyler görür salak salak gülersiniz

  ama o an ruh haliniz kötüyse yani arkadaş ortamından yada dini kaynaklı bi' huzurluksuz baş sarmışsa size vay halinize
  LSD nin sizin bünyenizdeki etkiden faydalanarak şeytanlar üşüşür başınıza
  bu çok ciddidir yani o an bilincinizdeki her şeyi unutuyor sadece halüsinasyonlar görüyorsunuz vücudunuzla alakanız pek kalmıyor [genellikle doz aşımında yada çok güçlü asit modellerinde (Dalai Lama , Shiva , Alice in wonderland) yaşanır bu vakalar] gördüğünüz komik şeyler ruh halinizden dolayı korkunç suratlara iskeletlere kadar dönüşebilir ve işin kötü yanı olay halüsinasyon boyutundan çıkar gibi olur etrafınızda gerçekten iblisler odada dolaşan uzaylılar cinler görebilirsiniz ve oldum olasıca bu gibi varlıkların gerçekten olup olmadığına karar veremedim ama varlar
  bunu en çok besmele çekip dua getirmeye çalıştığınızda anlarsınız (bkz: felak/nas sureleri)
  o an bilincinizin silinip silinip gelmesinden halüsinasyonlara odaklanmaktan bırakın dua etmeyi besmele bile çekemezsiniz diliniz düğümlenip durur , kur'an açıp okumak istersiniz yazılar sürekli silinir halüsinasyon haline gelir yine okutmaz size.. adınız gibi bildiğiniz Allah'tan yardım falan isteyemezsiniz..
  sadece kafayı yaslıyıp etkinin geçmesini bekleyin , halüsinasyonlardan size asla zarar gelmez ne kadar korkutsada
  zaten şeytanın amacı o'dur sizinle yüz yüze çıkamaz çeşitli oyunlar yaparak alt eder..
  işin şu boyutu da var en kral asit bile yalasanız ölmezsiniz doz aşımı sadece vizyonların şiddetini arttırır..
  daha gerçekçi halüsinasyonlar görürsünüz gözlerinizi kapasanız bile o korkunç kırmı.zı gözler sizi izler olur

  yani LSD ÖLDÜRMEZ SÜRÜNDÜRÜR

  kronolojik olarak kullanmazsanız bu durumlar yaşanmaz
  o yüzden sigara dahil her türlü maddeden kaçınılmalı , asitin etkisinden çıkıp gerçek dünyayla buluşunca ne kadar günahkar ve kıyamet günü geldiğinde ben neler yapmışım çok pişmanım dememek için bu yazıyı okuduktan sonra açın birkaç sure okuyun çünkü boş geçen her zamanda Allah'ı tesbih etmek ona görevimizdir , orada dönüşü olmayacaktır
  mazAllah cehennemi görmüş kadar oldum inanın gitmeyi bırak kapısından geçmek bile istemezsiniz
  o yüzden attığınız her adımı sizin başınıza gelirmiş gibi empatiyle atın
  adam olan zaten müslümanlığın ne kadar harika ve zor olmadığını anlar
  hele o imana geldiğinde içindeki ferahlık en kötü insana bile iyimserlik hissiyatı bambaşkadır..

  İYİ EĞLENCELÖÖÖEEAAAR (dıp tıss çık tıss)

  YanıtlaSil

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

//]]>