Oyun oynayarak Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum kazanmak; Rollercoin

 

Oyun oynayarak Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum kazanmak; Rollercoin


Evet yanlış duymadınız oyun oynayarak, sitede kazım gücü elde edersiniz. O kazım gücü ile de 5 dakikada bir size düşen ödül miktarı bakiyenize yüklenir. Ne kadar oyun oynarsanız, o kadar kazım gücünüz artar. Kazım gücünüz ne kadar artarsa, o derecede ödül miktarınız da artar. Site üç yıldan fazla süredir açık. Yatırma ve çekme işlemleri de denenmiş ve yapılmaktadır.


Siteye şu linkten kayıt olursanız bana da faydanız olur, ayrıca bu linkte kaydolana 1000 satoshi olarak da bonus vermekteler; 
 https://rollercoin.com/?r=kk86yhfp

Sitede oyun oynadıkça size kazım gücü verilir. Sitede çeşitli atari tarzı basit ama eğlenceli oyunlar vardır. Oyunların sınırı yoktur, oynayabildiğiniz kadar oynayabilirsiniz. Yukarıdaki resimde Games yazan yere tıkladığınızda oyunlar karşınıza gelir.

Bununla birlikte oyun oynayacak kadar zamanım yok derseniz, sitede madencilik için de bir seçenek bulunmakta. Sepet resmine tıkladığınızda iki seçenek çıkar. Birisi Racks (Raflar) seçeneği diğeri ise Mıners (Madencilik) seçeneği.

Aşağıda görüldüğü gibi cihazlar vardır. Cihazların yanında isimleri, kazım güçleri (Cell yazan yerdir) ve Price yazan yerde de değeri bulunmaktadır. Cihazları iki türlü alabilirsiniz. Dışarıdan bu siteye kripto para yatırarak ya da oyun oynayarak bakiyenizi biriktirme yöntemiyle.

Cihazların geneli sistemdeki Roller Token yani RLT ile alınır. Birkaç cihaz ise Bitcoin’in ile alınır. Ayrıca cihazları raflara koymanız gerekir. Raflar iki türlüdür. Aşağıda görüldüğü gibi 6 cihazın sığdığı raf 150 Satoshi 8 cihazın sığdığı raf ise 300 Satoshi’dir. 


Rafları ve cihazları aldıktan sonraki örnek görünüm ise aşağıdaki gibi şu şekildedir;


Gördüğünüz gibi raf ve üzerinde 3 adet kazım cihazı bulunmakta. My Power yazan yerde benim kazım gücüm yazar. Exp reward ise 5 dakikada bir bakiyeme eklenecek Ethereum miktarını yazar. Siz isterseniz başka coin kazabilirsiniz.


Bunu da My Power seçeneğine tıklayarak yapabilirsiniz. Gücünüzün %100’ünü ya da bölerek iki ve üçe bölerek farklı coinleri de aynı anda kazmak gibi seçenekler de vardır. Bu tercihi değiştirirseniz 12 saat boyunca tekrar değiştiremezsiniz. Bununla birlikte tek coin kazmanızı tavsiye ederim.

Sistemde madenci cihazı için Roller Token gerekir. Roller Token ise iki türlü alınır. Ya sisteme kripto para yükleyerek, onları Roller Token’e çevirme ya da oyun oynayarak Roller Token kazma. Bu kazım seçeneğini de My Power seçeneğinden yapıyorsunuz.
Sisteme para yatırma ve çekme seçenekleri ise en üstte soldaki cüzdan simgesinden olmaktadır. Yine elinizdeki coinleri Roller Token’e de buradan çevirebilirsiniz. Çevirirken minimum 10 Roller Token alabilecek kadar coin olmalı elinizde. Yoksa çevirmez. 
Sitede şu an kampanya var. Dogecoin ve Tether adlı kripto para ile Roller Token alırsanız, %14 indirimle Roller Token’i alabiliyorsunuz. Bu tokenlerle de daha ucuza madenci cihazları alabilirsiniz.


Cihaz alımı şu sebepten önemli. Her zaman oyun oynayamayacağınız için cihazlar oynamazken bile sizin yerinize kazım yapar. Tabi oyun oynamak daha çok kazandırır. Bu gerçeği de belirtmemiz gerekir.

Oyun içindeki bir oyundan video ise sizlerle…

Etiketler:

Paylaş:

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore