Hakkımızda

Bizi tanımak ister misiniz?


"Facebook" adlı sosyal medya ağında, 2011 yılında başladığımız yayınlarımıza, daha geniş yelpazelere ulaşmak ve insanlara faydalı olmak amacıyla çıktığımız bu yolda, gelişerek ve büyüyerek ilerliyoruz. 2015 yılından bu yana Instagram'da aktif paylaşım yapan bir platformuz.
 
Sadece Gerçek; tarih, din, siyaset, bilim ve sağlık gibi konular üzerine yayın yapan bir platformdur. Muhatap kitlemiz, ilme değer veren, gerçeği arayan, her ne olursa olsun üslub ve saygı çerçevesinde kalabilen tüm insanlardır.


Hakkımızda

Misyonumuz;


Sizlere doğru, güvenilir, özel haberler, analizler ve araştırmalar sunmaktır. Bu çalışmaları yaparken çok titiz davranmaya ve sizlere eksik ve yanlış bilgi sunmamaya çok dikkat ediyor ve adaletli davranmaya çalışarak size sunacağımız içerikleri titizlikle gözden geçirmeye gayret ediyoruz.

Bizlere şu adreslerden ulaşabilirsiniz:


0 Yorumlar

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.