Hakkımızda

Bizi tanımak ister misiniz?


En çok kayıtlı kullanıcısı bulunan "Facebook" adlı sosyal medya ağında, 2011 yılında başladığımız yayınlarımıza, daha geniş yelpazelere ulaşmak ve insanlara faydalı olmak amacıyla çıktığımız bu yolda, gelişerek ve büyüyerek ilerliyoruz. Sadece Gerçek; tarih, din, siyaset, bilim ve sağlık gibi konular üzerine yayın yapan bir elektronik dergidir. Muhatap kitlemiz, ilme değer veren, gerçeği arayan, her ne olursa olsun üslub ve saygı çerçevesinde kalabilen tüm insanlardır.


Hakkımızda

Misyonumuz;


Sizlere doğru, güvenilir, özel haberler, analizler ve araştırmalar sunmaktır. Bu çalışmaları yaparken çok titiz davranmaya ve sizlere eksik ve yanlış bilgi sunmamaya çok dikkat ediyor ve adaletli davranmaya çalışarak size sunacağımız içerikleri titizlikle gözden geçirmeye gayret ediyoruz.

Vizyonumuz


Elektronik dergi olarak devam eden yayınlarımıza, hedeflediğimiz gibi ileride bir dergi olarak basılmasını planlıyoruz. Ayrıca toplumun birçok kesimiyle etkileşmek ve özellikle düşünen ve üreten samimi insanlarla kaynaşarak ülkenin eğitim ve öğretim seviyesine katkıda bulunarak ülkemizin ve milletimizin kalkınmasında pay sahibi olmayı hedefliyoruz.


Bizlere şu adreslerden ulaşabilirsiniz:

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.