Bize destek olmak ister misiniz?

Bize destek olmak ister misiniz? - sadecegercek.net

Bizi takip eden, paylaşımlarımızı beğenen, yazdıklarımızı okuyan ve yazdıklarımıza katılmasa bile görüşlerini samimi bir şekilde belirten, bütün sosyal medya platformlarındaki her takipçimize teker teker teşekkür ederiz.

Bizi seven bazı takipçilerimiz, tanıdıklarımız ya da büyüklerimiz, bazen bize yardımcı olmak istiyorlar. Bunu para yoluyla yapmak isteyenler de oluyor fakat biz buna şiddetle karşıyız fakat yardım etmenizi her zaman daha güçlü bir şekilde isteriz.


Peki bize nasıl yardım edebilirsiniz?


Öncelikle sosyal medya hesaplarımızı takip etmeniz. Facebook, Twitter, İnstagram gibi platformlardaki sayfalarımızı takibe alarak ve paylaşımları beğenerek, bize yardımcı olabilirsiniz. Youtube kanalımıza abone olarak ve videolarımızı izleyerek bize destek olabilirsiniz. Youtube kanalımız 1000 aboneyi geçerse, tekrar aktifleşecek, bu da ancak sizin desteğinizle mümkün. Youtube videolarımız ilginizi çekmezse arka planda açarak sesini kısarak oynatın. Hem siz rahatsız olmaz, hem de bize yardımcı olmuş olursunuz.

Alan adı (sadecegercek.net) senelik bir ücrete sahiptir. Senelik ücret ise yıllar geçtikçe arttı. İlk sene 18 lira civarında senelik ücrete sahip olan alan adı, bu sene itibarıyla 64 lira civarında bir meblağa kadar çıkmış durumda ve bunu her yıl cebimden karşılıyordum fakat takdir edersiniz ki reklam almam ve bu gideri reklamlardan karşılamam gerekli. Üstelik reklamlar Google'ın Adsense sisteminin reklamları, yani güvenilir ve virüslü değiller. Bu konuda çekinceniz olmasın.

Sitedeki bir paylaşımı açıp biraz bekleyin. Sonra sitenin çeşitli yerlerinde çıkan reklamlardan herhangi birine tıklayın ve reklamın açtığı sayfada bir dakika kadar bekleyin. Daha sonra sayfaları kapatıp çıkabilirsiniz. Bunu günde bir defa yapsanız bile yeterli. Hem telefon, hem tablet, hem de bilgisayardan ayrı ayrı da yapabilirsiniz. Fakat günde bir defadan fazla olmaması sitenin sağlığı açısından önemli.

#ÖNEMLİ Günde bir kezden fazla yapmayın. Sonra site engellenir, fayda yerine zarar görürüz. Iki gün de bir ya da haftada bir de yapabilirsiniz.Bu arada paylaşımlara beğenilerin yanı sıra yorum da yapılırsa paylaşımlar, daha çok kişiye gösterilir. Yani yorum yaparsanız o da bize yardım eder. Sosyal medya hesaplarımızı takip ederek bize yardımcı olmak isteyenler, yorum yaparak veya bize mesaj atarak bunu belirtebilir.

Yardımcı olmak isteyen herkese şimdiden teşekkür ederiz. Sosyal medya hesaplarımız aşağıdadır.