Yasal Uyarı


Yasal UyarıSadece Gerçek Yasal UyarıSite hakkında daha fazla bilgi talep etmek veya sitenin reddi ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa, e-posta ile bize ulaşın sadecegercek.net@gmail.com


Sadece Gerçek İçin Sorumluluk Reddi

Bu sitede yayınlanan tüm bilgiler sadece bilgilendirme ve insanlara faydalı olma amacıyla yayınlanmaktadır. Sadece Gerçek (http://www.sadecegercek.net) bu bilgilerin tamlığı, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu blog sitesinde (http://www.sadecegercek.net) paylaşılan bilgilerden doğacak her türlü risk tamamen size aittir. Sadece Gerçek (http://www.sadecegercek.net) ile bağlantılı olarak herhangi bir kayıp ve / veya zararlardan sorumlu olmayacaktır.

Sitemizden, bu tür harici sitelere bağlantıları takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Biz blog siteleri için yararlı ve etik blog / web sitelerine kaliteli bağlantı verilmektedir. Bu site / web sitelerinin içeriği ve niteliği üzerinde hiçbir kontrole sahip değildir. Diğer blog / web sitelerine bu bağlantıları vererek bu blog / web sitelerde bulunan içerikler öneri anlamına gelmez, çünkü blog / web sitesi sahipleri içerikleri önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya yayından kaldırabilir.

Sitemizin yayına başladığı tarihte kontrolümüz dışında olan diğer blog / web sitelerinin farklı gizlilik politikaları ve kullanım koşullarının olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işlem yapmadan yada bilgi sahibi olmadan önce bu blog / web sitelerinin Hizmet Şartları, Gizlilik Politikaları ve Kullanım Koşulları hakkında bilgileri kontrol ettiğinizden emin olun.


Sadece Gerçek Kullanım Koşulları

Sitemizi kullanarak belirtilen şartları kabul etmiş sayılırlar.


Blogger Eklentileri Güncelleme

Sitemizin güncellenmesi durumunda yapılan değişiklikler hakkında bilgiler burada ilan edilecektir.

0 Yorumlar

Yorum Gönder

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.