Reklam Alanı

Ayakkabı şeklinde kilise

Ayakkabı şeklinde kilise

Tayvan’da 16 metre yüksekliğinde topuklu ayakkabı şeklinde bir kilise inşa edildi. Amaç ise kiliseye daha fazla kadını çekebilmek. 320 renkli lamine cam panelle inşa edilen dev ayakkabıdan kilise yaklaşık 686 bin dolara mal olmuş. Çin’in yeni yılı olan 8 Şubat’ta açılması planlanan ayakkabıdan kilise, Tayvan’ın turistik bölgesi Chaiyi Valiliği’nin fikri.

Bölgesel yönetimin Rekreasyon Alanları sorumlusu Pan Tsuei-ping, yeni kilisenin rutin ayinlerde değil, daha çok evlilik törenlerinde ve evlenen çiftlerin fotoğraf çekimlerinde kullanılacağını söyledi. Ancak şu ana kadar sosyal medyadan gelen tepkiler pek de yetkililerin arzu ettiği şekilde değil. Çin’de yaygın olarak kullanılan Weibo’da ise başka bir kadın “Bu kadar iğrenç bir binayı inşa ederlerken acaba ne düşünüyorlardı? Saygısızlıktan başka bir şey değil” diyor. Bir başka kadının yorumu ise “Ben parmak arası terliği tercih ederim” oldu.


Ayakkabı şeklinde kilise


Kaynak: 
http://www.arastiralim.net

Hiç yorum yok

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

//]]>