Reklam Alanı

Pana Film'den yeni bir dizi Kurtlar Vadisi Kaos geliyor.

Pana Film'den yeni bir dizi Kurtlar Vadisi Kaos geliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu yerine Kurtlar Vadisi Kaos


Takip edenlerin bildiği üzere Kurtlar Vadisi Pusu adlı dizi 300. bölümü devirmiş ve sezon finalinin ardından devam etmemişti. Şüphesiz bunda 15 Temmuz'da yaşanan olaylar ve geniş çaplı soruşturmaların da etkisi bulunmaktadır.
"Kurtlar Vadisi Pusu" adlı dizi artık devam etmeyecek ve Kurtlar Vadisi Kaos adı ile devam edilecek. Bu bilgi bizzat Necati Şaşmaz'ın katıldığı 19 Mayıs'taki söyleşide kendisinin söylediği bir bilgidir.

On yıldan fazla süredir ekranlarda bulunan Kurtlar Vadisi, Pusu'dan sonra yoluna "Kurtlar Vadisi Kaos" adıyla devam etmeyi planlıyor. Vadi hayranlarına duyurulur.Güncelleme...


Kurtlar Vadisi Pusu bitti. Kurtlar Vadisi Kaos ise yayınlamaktan vazgeçildi. Pana Film asker temalı Nöbet 7/24 dizisi ile geliyor.
Nöbet 7/24Nöbet 7/24 dizisi ile ilgili tüm detaylar için " buraya "  tıklayın
Nöbet 7/24


Nöbet 7/24 Fragman (Teaser) 1 yorum:

  1. dizi mantık hataları ile dolu. pusunun 43 ila 63 arasındaki bölümler resmen seyirciye siz gerizekalısınız hata yapsakta izleyin diyor. bu dizi bu kadar mantık, zaman, vb hatalarla dolu iken nasıl bu kadar izlenmiş hayret...

    YanıtlaSil

Küfür, hakaret içeren yorumlar, spam sayılarak kaldırılacaktır. Üçüncü şahıs ve kurumlara karşı yapılan yorumlar, yorum yapanın sorumluluğundadır. Sadece Gerçek dergisi ve editörleri bu yorumlardan sorumlu tutulamaz.

//]]>